Jump to content

xanamrcuz

Administrators
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xanamrcuz

  1. Ieejot serverī, Tev/-am: 1. Aizliegts lietot palīgprogrammas! (Bans uz mūžu) 2. Aizliegts lietot nenormatīvo leksiku/apcelt spēlētājus (Gag/Ban 120min), ja tiek aizskarts kāds no adminiem! (Bans 1440min - mūžību) 3. Aizliegts nacionālisms/rasisms! (Bans 10800min) 4. Aizliegts reklamēt ārzemju serverus (Ban 10800min), latviešu serverus (Bans uz mūžu) 5. Nikam nedrīkst saturēt rupjības, jābūt vismaz 3 simboliem, ne mazāk! (Nick change/Ban 15min) 6. Nedrīkst izmantot kartes nepilnības! (bugs) (Slay/Kick/Ban 120min) 7. Nedrīkst taisīt reconnect spawn! (kads tevi nošauj raunda sākumā, un tu taisi reconnect un atdzīvojies) (Slay/Ban 120min) 8. Nedrīkst zagt citu cilvēku/administrācijas segvārdus! (administrācijai zināmu personu vai arī administrācijas niks, kas ir identisks vai pielikts kāds papildus simbols, lai varētu ieiet serverī, piemēram, mans niks ir "xanmarcuz", un zaglis uzraksta "xanmarcuz." segvārdu, tad administrators drikst uzskaitīt kā nika zagšana) (Bans 1440min - 10800min) 9. Aizliegts flūdot! (spamot) (Gag/Kick/Ban 60min) 10. Aizliegts nepildīt missiju! (Autoslay) 11. Aizliegts traucēt jebkādīgi spēlētājiem! Ja traucē caur mikrofonu - (Gag/Kick/Ban 60min - 1440min), bloķē, mētā teamflash - (Slay/Ban 120min - 1440min) 12. Aizliegts pēc gag iziet no servera un ieiet iekšā un rakstīt/runāt! (Ban 1440min) Izņēmums būs šajā gadījumā, ja spēlētājam iekārās CS vai izmeta no servera un grib ieiet atpakaļ, bet ņēmot vērā to, ka nedrīkstēs neko rakstīt līdz gag beigām, ja ne, tad Bans uz noteiktu laiku! 13. Aizliegts mainīt IP vai SteamID, jeb aizliegts ieiet ar aktīvu banu! (IP un SteamID ADDBan uz mūžu) 14. Aizliegts aizskart citu spēlētāju vecākus/radus! (Ban uz mūžu) 15. Aizliegts noniecināt serveri! (Ban 10800min - mūžību) 16. Aizliegts atrasties serverī ar lieli pingu! (Ban 5min, ja HPK nenostrādā) Iemesli katram pārkāpumam (nav obligāti ar lieliem butiem vai atstārpi, bet tad atstarpes vietā izmantojiet zemsvītru "_", piemēram, nevis "Change Nick" bet "change_nick": Banošanas iemesli: Iemesls (saīsināti), jeb jūs varat iepazīt saīsinātos bana iemeslus un drīkstēsiet (admini) banot saīsinātiem iemesliem. 1. Palīgprogrammu iemesli: 1.1. Wallhack (wh) 1.2. Aimbot (aim) 1.3. Speedhack (speed) 1.4. Multihack (mh) 1.5. No Recoil (nrc) 1.6. Monitoring (mtg) Kategoriski aizliegts banot ar iemeslu "[email protected]" vai "Cheater, Hacker, Cheats utt." 2. Sweraing (drīkst arī "valoda" vai "abuse")/Admin Abuse (aa) 3. Nacionalism/Racism 4. Adverting (adv vai reklama) 5. Change Nick (nick) 6. Map Bug (mb) 7. Reconnect Spawn (rrspawn vai rr_spawn) 8. Nick Thief (nt) 9. Flood/Spam 11. Disturb (voice)/Teamflash (tf)/ Block 12. Gag Reconnect (gagrr vai gag_rr) 13. Active (aktivs) / amx_addban IP 0 iemesls 14. Family Abuse (fa) 15. Server Abuse (sa) 16. Fix Ping (ping)
  2. Reģistrēšanās: Reģistrēties forumā ir atļauts tikai ar vienu profilu; Lietotājvārds nedrīkst būt īsāks par 3 burtiem/cipariem. Foruma lietotājvārds nedrīkst sastāvēt tikai no simboliem un LIELAJIEM BURTIEM. Foruma lietotājvārds nedrīkst saturēt reklāmu, lamuvārdus un vārdus, kas varētu aizskart kādu foruma lietotāju vai jebkuru citu personu. Kategoriski aizliegts kādam dot/atdot/iedot uz neilgu laiciņu savu profilu. Tēmas & Komentāri: Aizliegts veidot tēmas virsrakstu tikai no LIELAJIEM BURTIEM. Virsrakstam ir jāatbilst tēmas saturam. Aizliegts veikt dubūltpostus jeb foruma kategorijas piesārņošanu ar spamu; Veidotā tēma un tajā veiktie komentāri nedrīkst saturēt aizskarošus vārdus, lamuvārdus, reklāmas un cita veida neliterārus vārdus, kas varētu aizskart lietotājus. Jebkāda veida reklāma ir aizliegta bez saskaņošanas ar Administrāciju; Komentāru domai ir jābūt ar tiešās tēmas sakaru; Komentārs/posts vismaz ir jāsastāv no vienkārši paplašināta teikuma. Aizliegts likt komentāru REC/ANTI, pamato savu viedokli, kāpēc tu reakto. Čats: Aizliegts reklamēt - Suspend no mājaslapas uz 30 dienām. Aizliegts lietot necenzētus un aizskarošus vārdus - Suspend 30 minūtes. Aizliegts veikt ne vairāk kā 5 ierakstus pēc kārtas. Liekot video vai bildi čatā obligāti tā ir jāievieto spoilerī. Aizliegts spamot čatu ar linkiem no foruma, lai izskata apelācijas. Profila bile & Paraksts (Signature) Profila bilde un paraksts nedrīkst saturēt pornogrāfiju, aizskarošus vārdus, reklāmas un necenzētus vārdus. Paraksta lielums nedrīkst būt lielāks par 450x350, vai jāsaskaņo ar administrāciju. Noteikumu neievērošana neatbrīvo no atbildības!
  3. Sveiciens hoodā, Pirmais elpas vilciens šajā jaunajā atmosfērā pieslēdzoties ar vecās skolas vibe, laiks ir gājis un mūsu laiks ir pienācis ar pārīti jaunu serveru vecās skolas stilā, nesot nostaļģijas sajūtas. Šobrīd atvērts ir ne liels klāsts serveru, jo mēs dodam laiku burvībai un ļausim projektam izaugt kopā ar jums, paralēli veidojot jaunas emocijas starp mums visiem, kā kopiena ar plašu interesi veidot spēļu projektu, gluži kā vecajos labajos laikos, kad vel nebija discord un visi bija socializēti vienā spēļu forumā, vienas intereses, viena sirds, jūs esat mūsu motivācija uzlabot šo veco būceni lielā un emociju pilnā projektā. Nākotnes plāni mūsu galvās ir lieli plāni ar vel lielākiem panākumiem, kas mūsdienās šajā jomā ir apbalvojums katram, kas spēj pacelt projektu virs apmeklētāju prātiem. Šodien mēs atveram pavisam neitrālus serverus līdz auditorijas kāpumam, tēmējam uz jaudīgākiem serveriem un tieši apmeklētāju interesēs vēlētiem serveriem, patreiz neminēsim kādi serveri nākotnē solās, jo solījumi ir tikai vārdi, mēs parādam darbos un aktivitātē paceļot tēmas kopā, kas saistās ar kidali.lv uzlabojumiem un nākotnes atjauninājumiem forumā, gan arī spēļu serveros. Nobeidzot šo pēcstundu lasāmvielu mums ir liels prieks, ka esi pievienojies un vēlams esi vērīgs, pievērs uzmanību mūsu sniegtajai informācijai un noteikumiem, jo tas ir tikpat svarīga kā no rīta atvērt acis.

KIDALI.LV Spēļu portāls

Starptautisks portāls e-sporta entuziastiem, vecās skolas idejas un nostaļģijas atjauninājumi atgriežot veco līdzās jaunajam vibe. Kidali.lv ar jums kopā kopš 2022 gada.

×
×
  • Create New...