Jump to content

Ieraksts pirms sprādziena.


Vai tev ieblieza?  

1 member has voted

 1. 1. Vai tev ieblieza?

  • Nereāli
   1
  • Neieblieza
   0


Recommended Posts

logo.png

Sveiciens hoodā,

Pirmais elpas vilciens šajā jaunajā atmosfērā pieslēdzoties ar vecās skolas vibe, laiks ir gājis un mūsu laiks ir pienācis ar pārīti jaunu serveru vecās skolas stilā, nesot nostaļģijas sajūtas. Šobrīd atvērts ir ne liels klāsts serveru, jo mēs dodam laiku burvībai un ļausim projektam izaugt kopā ar jums, paralēli veidojot jaunas emocijas starp mums visiem, kā kopiena ar plašu interesi veidot spēļu projektu, gluži kā vecajos labajos laikos, kad vel nebija discord un visi bija socializēti vienā spēļu forumā, vienas intereses, viena sirds, jūs esat mūsu motivācija uzlabot šo veco būceni lielā un emociju pilnā projektā.

Nākotnes plāni mūsu galvās ir lieli plāni ar vel lielākiem panākumiem, kas mūsdienās šajā jomā ir apbalvojums katram, kas spēj pacelt projektu virs apmeklētāju prātiem. Šodien mēs atveram pavisam neitrālus serverus līdz auditorijas kāpumam, tēmējam uz jaudīgākiem serveriem un tieši apmeklētāju interesēs vēlētiem serveriem, patreiz neminēsim kādi serveri nākotnē solās, jo solījumi ir tikai vārdi, mēs parādam darbos un aktivitātē paceļot tēmas kopā, kas saistās ar kidali.lv uzlabojumiem un nākotnes atjauninājumiem forumā, gan arī spēļu serveros.

Nobeidzot šo pēcstundu lasāmvielu mums ir liels prieks, ka esi pievienojies un vēlams esi vērīgs, pievērs uzmanību mūsu sniegtajai informācijai un noteikumiem, jo tas ir tikpat svarīga kā no rīta atvērt acis.

Link to comment
Share on other sites

 • xanamrcuz changed the title to Ieraksts pirms sprādziena.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

KIDALI.LV Spēļu portāls

Starptautisks portāls e-sporta entuziastiem, vecās skolas idejas un nostaļģijas atjauninājumi atgriežot veco līdzās jaunajam vibe. Kidali.lv ar jums kopā kopš 2022 gada.

×
×
 • Create New...